Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortálPortál  HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 AMG se konečně sem dostala

Go down 
3 posters
AuthorMessage
AMG




Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 2009-09-06

.
Level: no level
Crew position: SOLDIER

AMG se konečně sem dostala Empty
PostSubject: AMG se konečně sem dostala   AMG se konečně sem dostala Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 8:10 pm

TAkžzdarím všechny USáky.. A i ty ostatní... TAk konečně se mi povedlo se přihlásit...
JInak try .. Druhej pokus chci udělat další týden což je už brzy... Trénovalal jsme opravdu pečlivě a každej den..
Tak snad už bych to mohla dát....
JInak taky se trochu představím..
Říkejte si mi jak chcete.. JSem prostě AMG je mi 16.. Žiju na vesnici .. Ale hlásím se k městu Rakovník...
JInak walkuju přesně Dva měsíce a šest dní.... (Záleží ale kdy to čtete)
Jinak všem přeju jen tak dál.. Jste všichni skvělý.. Já snad taky jednou budu...
Píííískkk... Wink
AMGinka
Back to top Go down
soldier Paul
Unique Soldier
soldier Paul


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 2009-08-19
Age : 28
Location : Děčín-letná

AMG se konečně sem dostala Empty
PostSubject: Re: AMG se konečně sem dostala   AMG se konečně sem dostala Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 8:16 pm

tag tu vitej
gl do tryoutu a byl bych dcl rad kdybys try udelala:) bylo by dobry mit v crew i holku Smile tag GL
Back to top Go down
[U.S]Halfik

[U.S]Halfik


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 2009-08-17
Age : 32
Location : CzEch-Žatec

AMG se konečně sem dostala Empty
PostSubject: Re: AMG se konečně sem dostala   AMG se konečně sem dostala Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 2:15 pm

Konečně se ti to povedlo zlato Smile Cool Vítej u nás,,,,těšíme se na tvuj Tryout a doufáme že Ti to výde Smile...GL do try
_________________
C-walk is our awy of livin!
!!Sky Tags and Pieces!!
_Two Loves_
-"H4lf!k"-
Back to top Go down
https://unique-soldiers.forumczech.com/memberlist.forum
Sponsored content





AMG se konečně sem dostala Empty
PostSubject: Re: AMG se konečně sem dostala   AMG se konečně sem dostala Icon_minitime

Back to top Go down
 
AMG se konečně sem dostala
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Introduce yourself-
Jump to: